Informacja o ubezpieczeniu

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Państwo,
W roku szkolnym 2020/2021 szkoła nie organizuje grupowego ubezpieczenia dzieci. Chcemy przypomnieć, że ubezpieczenie dzieci jest dobrowolne. Poniżej przekazujemy oferty 2 firm ubezpieczeniowych, z których możecie Państwo skorzystać. Poniższe informacje są tylko propozycją. Państwo macie prawo skorzystać z dowolnej firmy ubezpieczeniowej.

                                                                   Rada Rodziców

Poniżej zamieszczamy oferty dwóch ubezpieczycieli:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie generali.png

Komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Mogą Państwo skorzystać z  indywidualnego ubezpieczenia NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie http://www.bezpieczny.pl/66092
Kod Pośrednika do zniżki to 66092

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do zakupu, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/66092/

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka. Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia. 

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica. Opłatę za polisę dokonujemy on-line,  na poczcie lub w banku.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo
skorzystać z pomocy lokalnego Pośrednika Pana
Andrzeja Kowalik   tel. 502 187 215  Email:  akowalik@bezpieczny.pl

Odpowiedzialni.pl

Link dla szkół podstawowych, ponadpodstawowych i zespołów szkół:
bit.ly/szkolaubezpieczenie