Życzenia świąteczne

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Wszystkich nas dotknęła niezwykła sytuacja, z której skutkami mierzymy się każdego dnia. Codzienność sprzed kilku tygodni została zastąpiona zdarzeniami, sytuacjami i emocjami, jakich dotąd nie znaliśmy. Świat zmienia się na naszych oczach, zmieniają się też nasze życie, praca, szkoła.

Zarówno przed Państwem, jak i przed Nauczycielami, a także Uczniami pojawiło się wiele nowych wyzwań. Zmiana organizacji pracy dydaktycznej z dnia na dzień, to ogromny wysiłek dla nas wszystkich. Próbujemy odnaleźć się w nowych warunkach. Poszukujemy lepszych, skuteczniejszych, a zarazem przyjaznych rozwiązań. Staramy się pokonywać wszelkie przeciwności i z jak najlepszym rezultatem realizować działania edukacyjne i wychowawcze. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i otwartość, za wyrozumiałość z jaką podchodzą Państwo do naszych propozycji edukacyjnych. Wyrażamy wdzięczność za każdy najdrobniejszy gest świadczący o poczuciu współodpowiedzialności za powodzenie procesu uczenia się Państwa Dzieci a naszych Uczniów. Zawsze wszak wiedzieliśmy, że możemy wzajemnie na siebie liczyć.

 

Drodzy Uczniowie, również Wam należą się ogromne oklaski za wysiłek, który codziennie wkładacie w naukę. Z niecierpliwością czekamy na Wasz powrót do szkoły.

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy
życzymy Państwu dużo zdrowia i optymizmu.
Niechaj te Święta Zmartwychwstania Pańskiego,
przeżywane w tak niezwykłym czasie,
dadzą nam wiarę, nadzieję i siłę na nadchodzące dni!

Z najlepszymi życzeniami
Dyrektor Szkoły
Zdzisław Biernacki
Grono Pedagogiczne i Pracownicy
Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Lewinie Brzeskim

bright color colorful decoration
Photo by PhotoMIX Ltd. on Pexels.com